KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916195
nr 1291 6195
Anneli Löfqvist
(f. 1939), Sverige
Akvarell, "Mave". Signerad, 33x24 cm
Anneli Löfqvist, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:53:31
100 kr